link naar de RSS Feed van de laatste nieuwsberichten meld deze pagina op Twitter meld deze pagina op Facebook

Jubileumviering Middag van Bemoediging

Dinsdag 13 oktober 2026

gepubliceerd: woensdag, 2 september 2026
Jubileumviering Middag van Bemoediging

Reeds voor de 40ste keer wordt de ‘Middag van bemoe­diging’ in Ommel geor­ga­ni­seerd, dit is een mooi samen­zijn bij Moeder Maria, troos­te­res in elke nood. Zoals elk jaar is dit op de tweede dins­dag van ok­to­ber, dit jaar op dins­dag 13 ok­to­ber 2026.

Deze mid­dag is speciaal voor allen die bemoe­diging, be­zin­ning of ont­moe­ting zoeken in het leven. Ieder­een is van harte welkom in de bede­vaart­kerk van Onze Lieve Vrouw van Ommel, speciaal diegenen die een hart onder de riem kunnen gebruiken,

Pro­gram­ma

Deze bij­zon­dere mid­dag begint altijd om 14.00 uur met een Eucha­ris­tie­vie­ring. Hierna is er tijd voor ont­moe­ting met een kopje koffie/thee, een lekkere koek en een gezel­lig praatje. Dit alles wordt u gratis aan­ge­bo­den.

Samen met een koor zingen we Maria­lie­de­ren, luis­te­ren naar mooie teksten, bid­den samen en brengen een bloem­enhulde aan Maria. De Mariahulde wordt af­ge­slo­ten met een speciale zegen door de pa­ro­chie­pries­ters die daarbij rondlopen in de kerk. Om 16.00 uur gaat u hope­lijk weer ge­sterkt huis­waarts.
 
De werk­groep hoopt van harte dat we op deze mid­dag, zoals reeds 40 jaar, weer vele gasten welkom mogen heten!

Info 

Voor in­for­ma­tie kunt u via e-mail contact opnemen met Hannie Maas:






Parochie
Heilige Franciscus 
Kerkstraat 4
5721 GV Asten
(0493) 69 13 15
secretariaat@rkfranciscus.nl
Google Maps
Like ons op FacebookVolg ons op X/TwitterVolg ons op Youtube Deze website is ontworpen en wordt onderhouden door iMoose